You fucked her in the ass and came in her pussy

ATK Girlfriends lets you go behind the camera and spend a day in the life of your favorite amateur girls. Go on a virtual date and view first hand what it would be like to go out with her.

40,221

Added: 3 weeks ago
Featured: 6 days ago

Starring: Suggest actors

Channel: ATKGirlfriends

Categories: Ball LickingBrunetteCouplesCowgirlCreampieHardcoreLickingPOVReverse CowgirlShaved PussySkinnySmall TitsWhite Panties

Tags: anal creampie, ass sex, college creampie, college sex, creampie sex

Featured in playlists: Favorites (31 Videos), m (102 Videos), smoking (40 Videos), my chc (211 Videos)

Show more Report

Video Suggestions

Show More

User Comments (8)

Sort by:

BestNewest
  • DesireboldDesirebold

    ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଲାଗି ରହିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଗିରଫ ଦାବିରେ କୁନ୍ଦୁଲି ନିକଟରେ ଗାଁ ଲୋକେ ଏନଏଚ– ୨୬ ଅବରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାଫଳରେ ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି।      

    6 days ago0Reply
  • DesireboldDesirebold

    ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, କୁନ୍ଦୁଲି ହାଟରୁ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ୪ ଜଣ ଯବାନ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଉଠେଇ ନେଇଥିଲେ। ସୋରିଷପଦର ଗାଁ ନିକଟସ୍ଥ ଲାଞ୍ଜିଗୁଡା ଘାଟିରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ସେଠାରେ ଫୋପାଡି ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଗୁରୁତର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ କୁନ୍ଦୁଲି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଏବଂ ପରେ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଏ ନେଇ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

    6 days ago0Reply
  • DesireboldDesirebold

    କୋରାପୁଟ ,ଅକ୍ଟୋବର ୧୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ପଟାଙ୍ଗି ଥାନା ସୋରିଷପଦରରେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ୪ ଜଣ ଯବାନ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପଟାଙ୍ଗି ଥାନା ପୋଲିସ ଏ ନେଇ ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଲାଗିରହିଛି।  

    6 days ago0Reply
  • DesireboldDesirebold

    ମନ୍ତ୍ର ଶକ୍ତି ବଳରେ ଆମେ ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ବାହାରି ପାରିବା । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ମନ୍ତ୍ର ବତାଇବୁ, ଯାହାକୁ ଜପ କଲେ ଗ୍ରହଙ୍କ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପଡିବା ସହ ଶତ୍ରୁଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବିନାଶ ହୁଏ ।
     
    ମନ୍ତ୍ରଟି ହେଲା :
    ଓଁ ଶ୍ରୀମ ହ୍ରୀମ୍‌ କ୍ଲୀମ୍ ଦୋମ୍‌
    ଜ୍ୱାଲା ଜ୍ୱାଲା ଶୁଲିନୀ ।
    ଆସ୍ୟା ୟାଜାମାନାସ୍ୟା
    ସର୍ବା ଶତ୍ରୁନ ସଂହାରା ସଂହାରା ।
    କ୍ଷେମ ଲଭାମ କୁରୁ କୁରୁ
    ଦୁଷ୍ଟା ଗ୍ରାହମ ହମ ଫଟ୍‌ ସ୍ୱାହା ।
     
    ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ ଫଳରେ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଠାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବା ସହ ଭଲରେ ଗ୍ରହ ଚଳନ, ଘରେ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତି ବାତାବରଣ, ଓ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।

    6 days ago0Reply
  • DesireboldDesirebold

    ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଅଗଷ୍ଟ ୩(ଖବର ଓଡିଶା): ଗ୍ରହଙ୍କ ଚଳନ ଦ୍ୱାରା ଆମ ଜୀବନ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଏ । ଏମିତିକି ଜୀବନର ସଫଳତା ଓ ବିଫଳତା ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଙ୍କ ଚଳନ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ । ବହୁଥର ଏପରି ହୁଏ କି ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ତାହା କରି ମଧ୍ୟ ମନମୁତାବକ ଫଳ ମିଳେନାହିଁ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଖରାପ ନଜର ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ ।

    6 days ago0Reply
  • DesireboldDesirebold

    ସେ ଭୃଗୁଙ୍କ ଅହଂକାର ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ସେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ବେଶରେ ଭୃଗୁଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଏତେ ଖୁସି ହେବାର କାରଣ ପଚାରିଥିଲେ। ଭୃଗୁ ତାଙ୍କୁ ଘଟଣା କହିବା ପରେ ବୃଦ୍ଧ ବେଶରେ ଥିବା ମହାଦେବ ଏହି ସାଧାରଣ ଘଟଣାରେ ଏତେ ଖୁସି ହେବାର କାରଣ କିଛି ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏହା କହିବା ସହ ବୃଦ୍ଧ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କର ଏକ ଆଙ୍ଗୁଠି କାଟି ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିରୁ ଭଷ୍ମ ବାହାରି ଥିଲା। ଏହାଦେଖି ମହର୍ଷି ଭୃଗୁ ଜାଣିପାରିଥିଲେ ମହାଦେବ ବୃଦ୍ଧ ବେଶରେ ଆସିଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ମହର୍ଷି ଭୃଗୁଙ୍କ ମନରେ ଥିବା ଅହଂକାର ଦୂର ହୋଇଯାଇଥିଲା ଓ ସେ ନିଜ ଭୂଲ ବୁଝି ପାରିଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ଖରାପ ନଜର ଓ ମନରୁ ନକରାତ୍ମକ ଭାବନା ଦୂର କରିବାକୁ ମଥାରେ ବିଭୂତି ଲଗାଯାଇଥାଏ।

    6 days ago0Reply
  • DesireboldDesirebold

    ମନ୍ଦିରରେ ପଣ୍ଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ଅବା ସାଧାରଣ ଲୋକେ ମଝି ୩ଟି ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମଥାରେ ବିଭୂତି କିମ୍ବା ଭଷ୍ମରେ ଗାର ଟାଣିଥାନ୍ତି। ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ଭଷ୍ମ ଲଗାଯାଇଥାଏ। ଭଷ୍ମ ଏପରି ମଥାରେ ଲଗାଇଲେ ମନରୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବା ସହ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରକ୍ଷା ମିଳିଥାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି। ଏପରି ବିଶ୍ୱାସ ପଛରେ ଏକ ରୋଚକ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

    ପୁରାଣରେ ବର୍ଣ୍ଣିତ କାହାଣୀ
    ପୁରାଣ ଅନୁସାରେ ମହର୍ଷି ଭୃଗୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ତପସ୍ୟାରେ ଲିନ ଥିଲେ। ସେ କେବଳ ଫଳମୂଳ ହିଁ ଖାଉଥିଲେ। ଦିନେ ଘାସ କାଟୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଏକ ଆଙ୍ଗୁଠି କଟି ଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏକ ପ୍ରକାର ରସ୍‌ ବାହାରିଥିଲା। ଏହା ଦେଖି ମହର୍ଷି ଭୃଗୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହାସହ ତାଙ୍କ ମନରେ ଅହଂକାର ମଧ୍ୟ ଆସି ଯାଇଥିଲା। ଏସବୁ ଘଟଣାକୁ ସ୍ୱୟଂ ମହାଦେବ ନିରୀକ୍ଷଣ କରୁଥିଲେ।

    6 days ago0Reply
  • DesireboldDesirebold

    ମଥାରେ ଭଷ୍ମ ଲଗାନ୍ତୁ, ଦୂର ହେବ ଖରାପ ଚିନ୍ତା

    ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଏପରି ବହୁତ ପ୍ରଥା ଅଛି ଯାହାର ଅର୍ଥ ବହୁ ଲୋକ ଜାଣିନାହାନ୍ତି। ଏହାସତ୍ତ୍ୱେ ଲୋକେ ଏହାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହର ସହ ପାଳନ କରିଥାନ୍ତି। ଏହିପରି ଏକ ଧାର୍ମୀକ ଭାବନା ହେଲା ମଥାରେ ବିଭୂତି କିମ୍ବା ଭଷ୍ମ ଲଗାଇବା। ପଣ୍ଡିତଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସାଧାରଣ ଲୋକେ ବିଭୂତି ଓ ଭଷ୍ମ ଲଗାଇଥାନ୍ତି। କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି ଏହାକୁ ଲଗାଇବା ପଛରେ ରହସ୍ୟ କ’ଣ ରହିଛି ? ଏହାକୁ ଲଗାଇଲେ ଆମର କ’ଣ ଲାଭ ହେବ ? ତେବେ ହିନ୍ଦୁଧର୍ମର ଅନ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ ପରି ଏହା ପଛରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ପଛର ରହସ୍ୟ।

    6 days ago0Reply